Konfirmantar 2020


Vi gler oss veldig til endeleg å la Konfirmant2020 stå til konfirmasjon!
Det vart eit noko spesielt konfirmantår, men no skal det endeleg få ei god avslutning.

 

Søndag 30. august
Eid kyrkje kl. 10:30:

Aurora Elise Grinde
Eirik Arne Leivdal
Elias Lillebø Lien
Elise Engeland
Jonas Espe
Leah Maria Dahl Vikbakk
Linnea Stokke Lillestøl
Margrete Lothe
Silje Kristin Åsebøstøl Hjelle
Siri Kaisa Kråkenes
Victoria Marie Vedvik Eikeset

Eid kyrkje kl.13:00:
Anders Rand Lote
Eskil Remme Stoddern
Eveline Skrede Anderson
Håkon Andre Sundal
Jenny Berteig Honningsvåg
Marius Åsebø
Oliver Smørdal Hjelmeland
Renate Barvåg Leivdal
Sondre Nor Midthjell
Theo Munkeby Endal
Yafiet Zerai Mussie
Øyvor Barvåg Leivdal

Laurdag 05. september
Eid kyrkje kl.10:30:
Abraham Raftevold Haugen
Ada Johanne Borgund
Adrian Størdal Lefdal
Andreas Haavik
Brede Yri Tømmerstøl
David Balsnes Lefdal
Gabriel Balsness Lyngstad
Julia  Ness-Briskeby
Kristian Nybø Bakke
Kristoffer Hundeide
Maria Cecilie Nesheim Aardalsbakke
Noah Alexander Taklo
Tobias Nyland Englund
Tørres Bjelland Nøstdal

Selje  kyrkje kl.10.30:
Martin Kåre Bøstrand 
Malin Gangeskar Fure 
Per Martin Silva Grytting 
Kevin Hoddevik 
Mathea Nygård Husevåg 
Ilona Johannessen 
Kristoffer Kupen
Selma Hansen Nerland
Arnt Olav Ervik Nordheim 
Miriam Devik Nordpoll
Magnus Nyheim
Kristoffer Lunde Otneim
Jon Olav Bergo Tunheim
Sander Nikolai Aarsheim Wold
Clara Albertine Ødegård

Totland kyrkje kl. 10.30: 
Sarah Johanne Solibakke  
Tormod Wiederstrøm Bleie  
Rasmus Andreas Jåvold Nyvang  
Eline Totland   
Tom Erik Johansen 
Kamilla Maurstad  
Kristian Steenslid Hopland  

Leikanger kyrkje kl.12.30: 
Andrea Årsheim Bakkebø
Tormod Brandal 
Sofie Hjelle Hatlelid 
Tiril Otneim-Midtbø
Anton Kåre Røkås
Remy Sjåstad-Belden

Eid kyrkje kl.13:00: 
Aurora Løken-Nesthun
Celine Dale Haugland
Frøya Haughovd
Greger Bjørhovde
Ida Flatebø Holmøy
Karen Johanne Henden Gjerdevik
Kristian Wik Djønne
Lukas Andersson
Ruben Vambeset Årskog
Tilla Karoline Karlsen
Tobias Indrebø
Tobias Berge
Vanessa Leftwich

Laurdag 12. september
Stårheim kyrkje kl.11:00: 

Adrian-René Jensen Langø
Andreas Silden
Casper Sekkingstad
Celin Angelica Nygård
Harald Kristian Holmøyvik Starheim
Inga-Sofie Starheim Aahjem
Julian Alexander Ervik Hansen
Lina Remme Dale
Simon Starheimsvik
Sunniva Starheimsvik